KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16165280
nr 1616 5280
Carl Berndtsson
(1902-1983), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad 1958, träd, bladets mått: 31x25 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm
Carl Berndtsson, svensk bildkonstnär född 1902, död 1983.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:17:53
29/4 18:00:41
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Carl Berndtsson
Läs mer om Carl Berndtsson